Danfoss TH/MOTOR TWA-A NC/S 24V - 088H3114
Artikelnummer: 20571121 | Fabrikantnummer: 088H3114 | EAN: 5702420049625
Het productnummer van de fabrikant is 088H3114. Het EAN nummer is 5702420049625. Het interne artikelnummer is 20571121.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Thermische motoren
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Hulpcontacten | Nee |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Handbediening | Nee |
| Beschermd tegen overspanning | Nee |
| Looptijd | 180 s |
| Kabellengte | 1.2 m |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Stuursignaal | Tweepunts |
| Omgevingstemperatuur | 60 - 60 °C |
| Voedingsspanning | 24 V AC/DC |
| Met eindcontacten | Ja |
| Nom. vermogen | 2 VA |
| First open | Nee |
| Slaglengte | 2.8 mm |
| Met standaanwijzer | Ja |
| Aansluiting op afsluitklep | Merkgebonden |
| Model | Wasgevuld |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |