Danfoss TH/MOTOR TWA-A NO 24V - 088H3111
Artikelnummer: 20604112 | Fabrikantnummer: 088H3111 | EAN: 5702420050201
Het productnummer van de fabrikant is 088H3111. Het EAN nummer is 5702420050201. Het interne artikelnummer is 20604112.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Thermische motoren
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Beschermd tegen overspanning | Nee |
| Looptijd | 180 s |
| Kabellengte | 1.2 m |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Stuursignaal | Tweepunts |
| Omgevingstemperatuur | 60 - 60 °C |
| Voedingsspanning | 24 V AC/DC |
| Functie | Spanningsloos open NO |
| Nom. vermogen | 2 VA |
| First open | Nee |
| Slaglengte | 2.8 mm |
| Met standaanwijzer | Ja |
| Aansluiting op afsluitklep | Merkgebonden |
| Model | Wasgevuld |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |