Danfoss ABNM A5 LIN NC 0-10V 5MM - 082F1161
Artikelnummer: 20672200 | Fabrikantnummer: 082F1161 | EAN: 5702420124452
Het productnummer van de fabrikant is 082F1161. Het EAN nummer is 5702420124452. Het interne artikelnummer is 20672200.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Thermische motoren
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Handbediening | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Beschermd tegen overspanning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Stuursignaal | 0-10 V |
| Automatische slagherkenning | Ja |
| Looptijd | 150 s |
| Omgevingstemperatuur | 60 - 60 °C |
| Slaglengte | 5 mm |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 4.5 VA |
| Met standaanwijzer | Ja |
| First open | Ja |
| Model | Wasgevuld |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |