Danfoss TH/MOTOR M30X1,5 24V NC - 088H3216
Artikelnummer: 23384514 | Fabrikantnummer: 088H3216 | EAN: 5702425110146
Het productnummer van de fabrikant is 088H3216. Het EAN nummer is 5702425110146. Het interne artikelnummer is 23384514.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Thermische motoren
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Handbediening | Nee |
| Beschermd tegen overspanning | Nee |
| Looptijd | 180 s |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Aansluiting op afsluiter | M30 x 1,5 |
| Voedingsspanning | 24 V AC/DC |
| Stuursignaal | Overig |
| Omgevingstemperatuur | 0 t/m 60 °C |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 0 VA |
| Uitvoering | Wasgevuld |
| Nom. vermogen | 2 VA |
| First open | Nee |
| Met standaanwijzer | Nee |
| Hoogte | 57.85 mm |
| Diameter | 44.2 mm |
| Slaglengte | 2.4 mm |
| Kabellengte | 0.95 m |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |