Danfoss KABEL TWA-Q 24V NC 1.2M - 082f1602
Artikelnummer: 23274589 | Fabrikantnummer: 082f1602 | EAN: 5702425243103
Het productnummer van de fabrikant is 082f1602. Het EAN nummer is 5702425243103. Het interne artikelnummer is 23274589.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Thermische motoren
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 67 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Handbediening | Nee |
| Diameter | 44 mm |
| Beschermd tegen overspanning | Nee |
| Kabellengte | 1.2 m |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 6 VA |
| Looptijd | 150 s |
| Stuursignaal | Tweepunts |
| Voedingsspanning | 24 V AC/DC |
| Slaglengte | 5 mm |
| Nom. vermogen | 2 VA |
| Met standaanwijzer | Ja |
| First open | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 2 - 60 °C |
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
| Model | Wasgevuld |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |