Danfoss Thermostaat 10-45 GR C - 017-515566
Artikelnummer: 23490014 | Fabrikantnummer: 017-515566 | EAN: 5702423120420
Het productnummer van de fabrikant is 017-515566. Het EAN nummer is 5702423120420. Het interne artikelnummer is 23490014.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
Automatic Controls
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Met ontvanger | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Meetbereik onderwaarde | 10 °C |
| Meetbereik bovenwaarde | 45 °C |
| Max. spanning contacten | 400 V |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |