Danfoss TRAFO TBV OMBOUW NAAR 24V - 088U2140
Artikelnummer: 23819604 | Fabrikantnummer: 088U2140 | EAN: 5715162300381
Het productnummer van de fabrikant is 088U2140. Het EAN nummer is 5715162300381. Het interne artikelnummer is 23819604.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Danfoss
Toon alle producten van Danfoss |
| Serie |
ICON2
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering | Overig |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Spanningsuitgang | Nee |
| Primaire spanning | 230 V |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 0 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 0 A |
| Overstroombegrenzingsfactor | N.v.t. |
| Aansluiting secundair | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |