Defi Slaglijnmolen - 3210013
Artikelnummer: 20541672 | Fabrikantnummer: 3210013 | EAN: 3484203120586
Het productnummer van de fabrikant is 3210013. Het EAN nummer is 3484203120586. Het interne artikelnummer is 20541672.
| Klasse |
Slaglijnmolen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Defi
Toon alle producten van Defi |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Breedte | 9 cm |
| Materiaal koord | Katoen, gevlochten |
| Diameter koord | 1 mm |
| Wegklapbare slinger | Ja |
| Koordlengte | 30 m |
| Vastzetten koord | Ja |
| Hoogte | 13 cm |
| Dikte | 5.5 cm |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |