Dehn 953200 rail M 2P 255 - 953200
Artikelnummer: 12061936 | Fabrikantnummer: 953200 | EAN: 4013364108301
Het productnummer van de fabrikant is 953200. Het EAN nummer is 4013364108301. Het interne artikelnummer is 12061936.
| Klasse |
Apparaatoverspanningbeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dehn
Toon alle producten van Dehn |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Veiligheidsniveau L-PE/N-PE | 1.5 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.25 kV |
| Max. aderdoorsnede soepel | 2.5 mm² |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 4 mm² |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) | 3 kA |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Max. continuspanning DC | 255 V |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 5 kA |
| Nom. belastingsstroom | 25 A |
| Max. overstroombeveiliging, parallelschakeling (zekering) | 25 A |
| Max. overstroombeveiliging, serieschakeling (zekering) | 25 A |
| Categorieën |
Overspanningsbeveiliging
Componenten Groepenkasten |
Dehn 952400 guard M TNS 275
Artikelnummer: 12061915
Fabrikantnummer: 952400
Dehn Netoverspanningsbeveiliging guard G FM 4 te ip20
Artikelnummer: 12061918
Fabrikantnummer: 952405