Dehn Surge Arrester type 2/class ii guard M DC aci 1250 FM - 972150
Artikelnummer: 26723928 | Fabrikantnummer: 972150 | EAN: 4013364530850
Het productnummer van de fabrikant is 972150. Het EAN nummer is 4013364530850. Het interne artikelnummer is 26723928.
| Klasse |
Gecombineerde afleider voor energietechniek
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dehn
Toon alle producten van Dehn |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 4 TE (Rastermaat) |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. continuspanning DC | 1000 V |
| Netvorm TN | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Nee |
| Netvorm TT | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-S | Nee |
| Signalering op afstand | Ja |
| Testklasse | Type 1 + 2 |
| Netvorm overig | Nee |
| Energetisch gecoördineerde beschermende werking naar de eindapparatuur | Nee |
| Netvorm DC | Ja |
| Stroomstoot bij onweer (10/350 µs) | 5 kA |
| Nom. spanning DC | 860 V |
| Veiligheidsniveau (DC+/DC- - PE) | 2.5 kV |
| Spanningsschakelend met vonkbrugtechnologie | Nee |
| Overstroombeveiliging spanningsafleider | Nee |
| Veiligheidsniveau (DC+ - DC-) | 3.75 kV |
| Categorieën |
Brandbeveiliging
Coax en data |
Dehn Combined Arrester type 1+2 varistor-based protection module
Artikelnummer: 26570041
Fabrikantnummer: 972060
Dehn N-Pe combined arrester gap module for higher voltages
Artikelnummer: 26570042
Fabrikantnummer: 972061
Artikelnummer: 26723928
Fabrikantnummer: 972150