Dehn Voltage detector phe4 11...33KV 50HZ category S - 783255
Artikelnummer: 22593473 | Fabrikantnummer: 783255 | EAN: 4013364309982
Omschrijving
Dehn PHE4 spanningsdetector (hoogspanning)
Het productnummer van de fabrikant is 783255. Het EAN nummer is 4013364309982. Het interne artikelnummer is 22593473.
Aanvullende informatie
Voltage detector PHE4 11...33kV 50Hz Category S
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Dehn
Specificaties
| Klasse |
Spanningsdetector (hoogspanning)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dehn
Toon alle producten van Dehn |
| Spanningstype | AC |
| Bruikbaar in de regen | Ja |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Met zelftest voorziening | Ja |
| Toepassing | Schakelinstallatie en bovengrondse stroomkabel |
| Toepassingsgebied | Binnen- en buiteninstallaties |
| Type indicatie | Akoestisch en optisch |
| Dompeldiepte | 920 mm |
| Nom. spanning | 11 - 33 kV |
| Categorie | S |
| Uitschuifbaar greepgedeelte | Ja |
| Totale lengte | 1720 - 1720 mm |
| Model | 1-polig |
| Categorieën |
Meetinstrumenten
Gereedschap |
Huidige product
Dehn Voltage detector phe4 11...33KV 50HZ category S
Artikelnummer: 22593473
Fabrikantnummer: 783255