Dehn Voltage detector phe4 30KV 50 HZ with gear coupling category S - 783130
Artikelnummer: 22593463 | Fabrikantnummer: 783130 | EAN: 4013364317239
Omschrijving
Dehn PHE4 spanningsdetector (hoogspanning)
Het productnummer van de fabrikant is 783130. Het EAN nummer is 4013364317239. Het interne artikelnummer is 22593463.
Aanvullende informatie
Voltage detector PHE4 30kV 50 Hz with gear coupling Category S
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Dehn
Specificaties
| Klasse |
Spanningsdetector (hoogspanning)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dehn
Toon alle producten van Dehn |
| Spanningstype | AC |
| Bruikbaar in de regen | Ja |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Met zelftest voorziening | Ja |
| Toepassing | Schakelinstallatie en bovengrondse stroomkabel |
| Toepassingsgebied | Binnen- en buiteninstallaties |
| Type indicatie | Akoestisch en optisch |
| Dompeldiepte | 920 mm |
| Nom. spanning | 30 - 30 kV |
| Categorie | S |
| Uitschuifbaar greepgedeelte | Ja |
| Totale lengte | 1750 - 1750 mm |
| Model | 1-polig |
| Categorieën |
Meetinstrumenten
Gereedschap |
Huidige product
Dehn Voltage detector phe4 30KV 50 HZ with gear coupling category S
Artikelnummer: 22593463
Fabrikantnummer: 783130