Delta Light CONCRETE BOX 151 - 302 19 21
Artikelnummer: 20364764 | Fabrikantnummer: 302 19 21 | EAN: 5414823052439
Omschrijving
Delta Light OPTIONS mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 302 19 21. Het EAN nummer is 5414823052439. Het interne artikelnummer is 20364764.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geen |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Lengte | 73 mm |
| Breedte | 73 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product