Delta Light GENIE BOX 90 R - 213 19 09
Artikelnummer: 20547021 | Fabrikantnummer: 213 19 09 | EAN: 5414823023156
Omschrijving
Delta Light TECHNICAL R toebehoren voor bodeminbouwarmatuur, kunststof, zwart, (lxbxh) 220x155x146mm, type toebehoren inbouwbehuizing
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 213 19 09. Het EAN nummer is 5414823023156. Het interne artikelnummer is 20547021.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 155 mm |
| Lengte | 220 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 146 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product