Delta Light MOUNTKIT 75 - 202 00 75
Artikelnummer: 20537870 | Fabrikantnummer: 202 00 75 | EAN: 5414823091544
Omschrijving
Delta Light OPTIONS mech. toebeh. plafond-/wandarm., kunststof, (lxbxh) 117x117x32mm, diameter 121mm, type toebehoren bevestigingsset, inbouwlengte 121mm, inbouwbreedte 121mm
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 202 00 75. Het EAN nummer is 5414823091544. Het interne artikelnummer is 20537870.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 117 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 117 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product