Delta Light PLASTERKIT 127 - 202 72 99 02
Artikelnummer: 20537879 | Fabrikantnummer: 202 72 99 02 | EAN: 5414823018305
Omschrijving
Delta Light OPTIONS mech. toebeh. plafond-/wandarm., staal, (lxb) 250x215mm, type toebehoren montageplaat, inbouwlengte 225mm, inbouwbreedte 120mm
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 202 72 99 02. Het EAN nummer is 5414823018305. Het interne artikelnummer is 20537879.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geen |
| Breedte | 215 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 1 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwraam |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product