Delta Light PLASTERKIT 145 - 304 05 99
Artikelnummer: 20537876 | Fabrikantnummer: 304 05 99 | EAN: 5414823052927
Omschrijving
Delta Light OPTIONS mech. toebeh. plafond-/wandarm., staal, (lxb) 235x140mm, type toebehoren montageplaat, inbouwlengte 180mm, inbouwbreedte 110mm
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 304 05 99. Het EAN nummer is 5414823052927. Het interne artikelnummer is 20537876.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geen |
| Breedte | 140 mm |
| Lengte | 235 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 1 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwraam |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product