Delta Light MTOEVLA 391 03 01 B - 391 03 01 B
Artikelnummer: 23335767 | Fabrikantnummer: 391 03 01 B | EAN: 5414823204548
Omschrijving
Delta Light FEMTOLINE mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 391 03 01 B. Het EAN nummer is 5414823204548. Het interne artikelnummer is 23335767.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 2 mm |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Transparant | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Eindkap |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product