Delta Light MOUNTING KIT 75 TRIMLESS - 202 01 75 OFA
Artikelnummer: 23225788 | Fabrikantnummer: 202 01 75 OFA | EAN: 5414823143953
Omschrijving
Delta Light mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 202 01 75 OFA. Het EAN nummer is 5414823143953. Het interne artikelnummer is 23225788.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 240 mm |
| Lengte | 240 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product