Delta Light MTOEVLA 200 12 02 ANO - 200 12 02 ANO
Artikelnummer: 22728482 | Fabrikantnummer: 200 12 02 ANO | EAN: 5414823237836
Omschrijving
Delta Light mech. toebeh. verlichtingsarmatuur
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 200 12 02 ANO. Het EAN nummer is 5414823237836. Het interne artikelnummer is 22728482.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Delta Light
Toon alle producten van Delta Light |
| Serie |
TECHNICAL
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Aluminium |
| Lengte | 40 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 14 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Steunbeugel |
| Categorieën | Armaturen |
Delta Light
» Meer informatie over Delta Light
Huidige product