DeWalt HETELUCHTPISTL DCE530N-XJ - DCE530N-XJ
Artikelnummer: 23466166 | Fabrikantnummer: DCE530N-XJ | EAN: 5035048722886
Het productnummer van de fabrikant is DCE530N-XJ. Het EAN nummer is 5035048722886. Het interne artikelnummer is 23466166.
| Klasse |
Heteluchtpistool (elektrisch)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
DeWalt
Toon alle producten van DeWalt |
| Serie |
Heteluchtpistolen
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 161 mm |
| Hoogte | 194 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met temperatuurindicatie | Ja |
| Luchtstroomregulering | Standen |
| Frequentie | 0 - 0 Hz |
| Voedingsspanning | 18 - 18 V |
| Luchthoeveelheid | 190 l/min |
| Categorieën | Gereedschap |