DeWalt KRSLNLSR GRN DW088CG-XJ RGU - DW088CG-XJ
Artikelnummer: 23462092 | Fabrikantnummer: DW088CG-XJ | EAN: 5035048669600
Het productnummer van de fabrikant is DW088CG-XJ. Het EAN nummer is 5035048669600. Het interne artikelnummer is 23462092.
| Klasse |
Laseraftekenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
DeWalt
Toon alle producten van DeWalt |
| Serie |
Lasers
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Lengte | 112 mm |
| Breedte | 61 mm |
| Interface | Nee |
| Hoogte | 113 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Gewicht | 46 kg |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Batterijsoort | Overig |
| Categorieën |
Meetgereedschap
Gereedschap |