DeWalt SCHROEVENDR DCF601D2-QW - DCF601D2-QW
Artikelnummer: 23462085 | Fabrikantnummer: DCF601D2-QW | EAN: 5035048709870
Het productnummer van de fabrikant is DCF601D2-QW. Het EAN nummer is 5035048709870. Het interne artikelnummer is 23462085.
| Klasse |
Schroevendraaier (accu)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
DeWalt
Toon alle producten van DeWalt |
| Serie |
Schroevendraaiers/Boormachines
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2 Ah |
| Met acculader | Ja |
| Aantal meegeleverde accu's | 2 |
| Geschikt voor magazijnschroeven | Nee |
| Max. draaimoment | 8 Nm |
| Gipsplatenschroefmachine | Nee |
| Gewicht incl. accupack | 0.68 kg |
| Categorieën | Gereedschap |