Dimplex WARMTE-GORDIJN Warmtegordijn Ac3w - D400001830
Artikelnummer: 26706225 | Fabrikantnummer: D400001830 | EAN: 5011139089571
Het productnummer van de fabrikant is D400001830. Het EAN nummer is 5011139089571. Het interne artikelnummer is 26706225.
| Klasse |
Elektrisch luchtgordijn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dimplex
Toon alle producten van Dimplex |
| Serie |
WARMTE-GORDIJN
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Cassette-uitvoering | Nee |
| Diepte | 214 mm |
| Hoogte | 139 mm |
| Met thermostaat | Ja |
| Aantal verwarmingsstanden | 3 |
| Met toerenregelaar | Nee |
| Met bedieningspaneel | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Max. montagehoogte (uitblaashoogte) | 2.3 m |
| Aansluitspanning ventilatoren | 230 V |
| Aansluitspanning verwarmingselement(en) | 230 V |
| Met ventilatiestand | Ja |
| Breedte | 624 mm |
| Max. geluidsniveau (op 3 meter afstand) | 50.5 dB(A) |
| Met luchtfilter | Nee |
| Uitblaaspatroon | Vast |
| Max. opgenomen stroom verwarming | 13 A |
| Aantal ventilatorstanden | 3 |
| Max. opgenomen vermogen ventilatoren | 3 kW |
| Max. opgenomen vermogen verwarming | 3000 kW |
| Met vermogensstandenschakelaar | Ja |
| Model | Vrijhangend |
| RAL-nummer | |
| Min. montagehoogte (uitblaashoogte) | m |
| Max. luchthoeveelheid | 139 m³/h |
| Max. deurbreedte | m |
| Max. opgenomen stroom ventilatoren | A |
| Categorieën |
Luchtgordijnen
Ventilatie verwarming |
Dimplex
Al meer 50 jaar ontwikkelt , produceert en distribueert Dimplex hoogwaardige producten, van geïnstalleerde en mobiele convectoren tot slimme warmwateroplossingen en efficiënte ventilatiesystemen. Met een portfolio van meer dan 700 producten is Dimplex wereldmarktleider op dit gebied. Het Ierse familiebedrijf vierde in 2023 haar 50 jarig bestaan.
» Meer informatie over Dimplex