Dinuy DIMMER RE.PLE.LE0 - RE.PLE.LE0
Artikelnummer: 22713483 | Fabrikantnummer: RE.PLE.LE0 | EAN: 8422447015706
Omschrijving
Dinuy RE dimmer, wit, bedieningswijze overig, seriedimmer, type belasting universeel en LED retrofi, samenstelling basiselement, dimbaar faseafsnijding, overig, dimbaar faseaansnijding, nom. spanning 230V, beschermingsgraad (IP) IP20, lichtwaardegeheugen, stuurspanning 230V, aansluitwijze overig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Dinuy
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is RE.PLE.LE0. Het EAN nummer is 8422447015706. Het interne artikelnummer is 22713483.
| Klasse |
Dimmer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dinuy
Toon alle producten van Dinuy |
| Serie |
RE
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluitwijze | Overig |
| Transparant | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 45 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 42 mm |
| Samenstelling | Basiselement |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | Nee |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 12 mm |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | Nee |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | Nee |
| Geschikt voor toepassing met drukker | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Bedieningswijze | Overig |
| Lichtwaardegeheugen | Ja |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | Nee |
| Seriedimmer | Ja |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Stuurspanning | 230 - 230 V |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| App besturing via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 0 W |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product