Disano Faro tuinverlichtingsarmatuur 1232 led bolderarmatuur 71235201 - 51020300
Artikelnummer: 21094400 | Fabrikantnummer: 51020300 | EAN: 8012952024227
Omschrijving
Disano tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is 51020300. Het EAN nummer is 8012952024227. Het interne artikelnummer is 21094400.
Aanvullende informatie
bolder armatuur
1232 FARO E27 GRAFIET Geschikt voor CFL of LED E27/IP64 IK10
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Disano
Specificaties
1232 FARO E27 GRAFIET Geschikt voor CFL of LED E27/IP64 IK10
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Disano
Toon alle producten van Disano |
| Serie |
Faro
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Lichtkleur | Wit |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Lamphouder | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Diameter | 180 mm |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bolderarmatuur |
| Max. systeemvermogen | 75 W |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 8 - 75 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Hoogte/diepte | 1040 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Ja |
| Compatible met Google Assistant | Ja |
| Compatible met Amazon Alexa | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Met grondplaat | Ja |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 20 % |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Type voeding | Netvoeding |
| Lichtsterkte | - cd |
| Categorieën |
Tuinverlichting
Armaturen |
Huidige product
Disano Faro tuinverlichtingsarmatuur 1232 led bolderarmatuur 71235201
Artikelnummer: 21094400
Fabrikantnummer: 51020300