Disano Lichtmast- lantaarn 1481 7M cilindrisch staal 42515900 - 42516800
Artikelnummer: 21476456 | Fabrikantnummer: 42516800 | EAN: 8012952109214
Omschrijving
Disano lichtmast zonder armatuur
Het productnummer van de fabrikant is 42516800. Het EAN nummer is 8012952109214. Het interne artikelnummer is 21476456.
Aanvullende informatie
Lichtmast staal
1481 LICHTMAST GRAFIET L=8800mm Conische stalen grondmast top 60mm - gecoat - zekeringkast
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Disano
Specificaties
1481 LICHTMAST GRAFIET L=8800mm Conische stalen grondmast top 60mm - gecoat - zekeringkast
| Klasse |
Lichtmast zonder armatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Disano
Toon alle producten van Disano |
| Serie |
LICHTMAST
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Lengte uitlegger | 0 mm |
| Uitlegger | Geen |
| Diameter top | 60 mm |
| Lichtpunthoogte | 8 m |
| Bescherming basisdeel | Geen |
| Conisch toelopend | Ja |
| Diameter basis | 139 mm |
| Totale lengte | 8.8 m |
| Getrapte vorm | Ja |
| Met grondplaat | Ja |
| Model | Fles/kegel |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Huidige product
Disano Lichtmast- lantaarn 1481 7M cilindrisch staal 42515900
Artikelnummer: 21476456
Fabrikantnummer: 42516800