Disc 480 zwart 3390LM 3000K ra>80 connect - 606232
Artikelnummer: 26703945 | Fabrikantnummer: 606232 | EAN: 7021986062328
Het productnummer van de fabrikant is 606232. Het EAN nummer is 7021986062328. Het interne artikelnummer is 26703945.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Disc
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lengte | 470 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK10 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Met lichtsensor | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Breedte | 470 mm |
| Buitendiameter | 470 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. stroom | 900 - 900 mA |
| Max. systeemvermogen | 29 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1.5 - 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Dimbaar Zigbee | Ja |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geschikt voor lampvermogen | 29 - 29 W |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Poedercoating |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 22 |
| Vermogensfactor | 89 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 54 |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 32 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 117 - 117 lm/W |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 33 |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3390 - 3390 lm |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting