Disc 480 zwart 3390LM 3000K ra>80 dali-2 - 606024
Artikelnummer: 26703908 | Fabrikantnummer: 606024 | EAN: 7021986060249
Het productnummer van de fabrikant is 606024. Het EAN nummer is 7021986060249. Het interne artikelnummer is 26703908.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Disc 480
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Ja |
| Lichtuittrede | Indirect |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lengte | 470 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK10 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Breedte | 470 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Buitendiameter | 470 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 30 W |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 30 - 30 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 80 |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 55 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 20.8 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 113 - 113 lm/W |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 55 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3390 - 3390 lm |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting