Disc 760 wit 5990/6340LM 3000/4000K ra>80 connect - 606234
Artikelnummer: 26703939 | Fabrikantnummer: 606234 | EAN: 7021986062342
Het productnummer van de fabrikant is 606234. Het EAN nummer is 7021986062342. Het interne artikelnummer is 26703939.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Disc
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK10 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Met lichtsensor | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Breedte | 760 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Lengte | 760 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Nom. stroom | 1250 - 1250 mA |
| Max. systeemvermogen | 48 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Dimming programmeerbaar | Ja |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1.5 - 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Dimbaar Zigbee | Ja |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geschikt voor lampvermogen | 48 - 48 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Poedercoating |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Vermogensfactor | 89 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 45 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 27 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Buitendiameter | 760 mm |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Passief infrarood |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 125 - 132 lm/W |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 28 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 5990 - 6340 lm |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting