Inepro KWH 18MM U mid 5+2 - KWH1071DZT
Artikelnummer: 11051062 | Fabrikantnummer: KWH1071DZT | EAN: 8717438667089
Het productnummer van de fabrikant is KWH1071DZT. Het EAN nummer is 8717438667089. Het interne artikelnummer is 11051062.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Inepro
Toon alle producten van Inepro |
| Serie |
kWh-meters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Energiesoort | Werkvermogen |
| Tariefuitvoering | Enkeltarief |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| Impulstype | S0 |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 7 |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Geschikt voor | Afname |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Type indicatie | Digitaal |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Pooltype | 1-fase |
| Terugloopblokkering | Nee |
| Max. stroom (Imax) | 45 A |
| Frequentie | 45 - 55 Hz |
| Impulssnelheid | 1000 - 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Nom. spanning (Un) N-L | 185 - 275 V |
| Model | Directe meting |
| Categorieën |
Kwh meter
Componenten Groepenkasten |