Doepke Schemerschak dasy 016-2 230V 16a - 09500042
Artikelnummer: 20889396 | Fabrikantnummer: 09500042 | EAN: 4014712160118
Het productnummer van de fabrikant is 09500042. Het EAN nummer is 4014712160118. Het interne artikelnummer is 20889396.
| Klasse |
Schemerschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Renners
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Nom. spanning | 230 V |
| Breedte | 70 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Hoogte | 90 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 53 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Diameter | 0 mm |
| Contacten | 1 maakcontact |
| Zwenkbaar | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| C-Belasting | Nee |
| Max. schakelstroom (ohmse belasting) | 16 A |
| Max. schakelvermogen | 4000 W |
| Inschakelvertraging | 10 s |
| Uitvoering sensor | Lichtsensor ingebouwd |
| Met automatische nachtuitschakeling | Nee |
| Uitschakelvertraging | 40 s |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 45 °C |
| Uitschakelhelderheid | 1 - 200 lx |
| Inschakelhelderheid | 1 - 200 lx |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 400 W |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën |
Schemerschakelaar
Schakelmateriaal |