Doepke DLS installatieautomaat C karakteristiek 16a 2P 1 beveiligd incl nul 2te - 09916233
Artikelnummer: 21447415 | Fabrikantnummer: 09916233 | EAN: 4014712171220
Het productnummer van de fabrikant is 09916233. Het EAN nummer is 4014712171220. Het interne artikelnummer is 21447415.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Renners
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 10 kA |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Frequentie | 16.67 - 60 Hz |
| Verliesvermogen | 4.2 W |
| Nom. isolatiespanning Ui | 2000 V |
| Categorieën |
Installatieautomaat
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 21447415
Fabrikantnummer: 09916233