Doepke 09.500.153 doep relais - 09500153
Artikelnummer: 20429222 | Fabrikantnummer: 09500153 | EAN: 4014712064928
Het productnummer van de fabrikant is 09500153. Het EAN nummer is 4014712064928. Het interne artikelnummer is 20429222.
SI SIR 16 L pulsrelais C-last 16A
| Klasse |
Centraal besturingssysteem voor gebouwen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 18 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Hoogte | 85 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Aantal kanalen | 1 |
| Astroprogramma | Nee |
| Contactuitvoering | Maakcontact |
| Weekprogramma | Nee |
| Stuurspanningstype 1 | DC |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aanwezigheidssimulatie | Nee |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 13 A |
| Regensensor | Nee |
| Paniekfunctie | Nee |
| Trappenhuislicht met voorwaarschuwing | Nee |
| Centrale functie UIT | Ja |
| Naloopfunctie, aantal kanalen | 0 |
| Rolluik-/zonweringbesturing, aantal kanalen | 0 |
| Aantal universele dimkanalen | 0 |
| Aantal dimfuncties | 0 |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Stuurspanning 1 | 24 - 24 V |
| Groepenschakelaar | Ja |
| Functie | Uitbreidingsmodule |
| Tijdbereik | 0 - 0 min |
| Stroomstootfunctie, aantal kanalen | 1 |
| Categorieën | Groepenkasten |