Doepke Aardlekaut typea fib 6a/30ma/1P+N - 09932101
Artikelnummer: 21612284 | Fabrikantnummer: 09932101 | EAN: 4014712220560
Het productnummer van de fabrikant is 09932101. Het EAN nummer is 4014712220560. Het interne artikelnummer is 21612284.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 10 kA |
| Verliesvermogen | 0.9 W |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Categorieën |
1 fase
Aardlekautomaat Componenten Groepenkasten |