Doepke AARDLEK DFS4A 63A 30MA 4P - 09144817HD
Artikelnummer: 22756160 | Fabrikantnummer: 09144817HD | EAN: 4014712233492
Omschrijving
Doepke aardlekschakelaar 3, 4 polen, type lekstroom A, DIN-rail, nom. (meet)stroom 63A, nom. foutstroom 0.03A, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 1.5 - 50mm², nevenapparaat mogelijk, kortsluitvastheid (Icw) 10kA, frequentie 50Hz, beschermingsgraad (IP) IP20,
Het productnummer van de fabrikant is 09144817HD. Het EAN nummer is 4014712233492. Het interne artikelnummer is 22756160.
Aanvullende informatie
Aardlek DFS4A 63A/30mA/6mADC/4p R EV HD
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Doepke
Specificaties
| Klasse |
Aardlekschakelaar met nevenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Frequentie | 50 Hz |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Type lekstroom | A |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Nom. afschakelvermogen | 0.63 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 50 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Nom. (meet)spanning nevenapparaat | 440 V |
| Verliesvermogen | 11 W |
| Bouwmaat (volgens DIN 43880) | 4 |
| Nevenapparaat geïntegreerd | DC-lekstroombewaking |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product