Doepke AARDLKAUT 09948217 - 09948217
Artikelnummer: 23550990 | Fabrikantnummer: 09948217 | EAN: 4014712262072
Omschrijving
Doepke aardlekautomaat
Het productnummer van de fabrikant is 09948217. Het EAN nummer is 4014712262072. Het interne artikelnummer is 23550990.
Aanvullende informatie
Aardlekaut typeB FI/LS B32/300mA/3p+N NK
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Doepke
Specificaties
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Type lekstroom | B |
| Breedte in module-eenheden | 4.5 |
| Inbouwdiepte | 67 mm |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 32 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Afschakelkarakteristiek | Kortvertraagd |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Verliesvermogen | 17.5 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product