Doepke Kern assortiment Hulpcontact Dhi 12 2XW TBV drcbo3/els3 - 09200031
Artikelnummer: 26648673 | Fabrikantnummer: 09200031 | EAN: 4014712242890
Het productnummer van de fabrikant is 09200031. Het EAN nummer is 4014712242890. Het interne artikelnummer is 26648673.
| Klasse |
Nevenapparaat modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC/DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Breedte in module-eenheden | 0.5 |
| Aantal foutsignaalschakelaars | 1 |
| Met autotest voor aardlekfunctie | Nee |
| Geschikt voor max. aantal polen hoofdapparaat (totaal) | 2 |
| Apparaatmontage | Aardlekautomaat |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Geschikt voor max. stroom hoofdapparaat | 40 A |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Functie | Hulpschakelaar/foutsignaalschakelaar |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Doepke AL.AUT 1P+N 25A B 30MA
Artikelnummer: 22270906
Fabrikantnummer: 09932406
Doepke AARDLKAUT 09932121
Artikelnummer: 22591936
Fabrikantnummer: 09932121
Doepke AARDLKAUT 09932125
Artikelnummer: 22591938
Fabrikantnummer: 09932125
Doepke AARDLKAUT 09932126
Artikelnummer: 22591939
Fabrikantnummer: 09932126
Doepke AARDLKAUT 09932127
Artikelnummer: 22591940
Fabrikantnummer: 09932127
Doepke AARDLKAUT 09932134
Artikelnummer: 22591941
Fabrikantnummer: 09932134
Doepke AARDLKAUT 09932144
Artikelnummer: 22591942
Fabrikantnummer: 09932144
Doepke AARDLKAUT 09932154
Artikelnummer: 22591943
Fabrikantnummer: 09932154
Doepke AARDLKAUT 09932407
Artikelnummer: 22591945
Fabrikantnummer: 09932407
Doepke AARDLKAUT 09932408
Artikelnummer: 22591946
Fabrikantnummer: 09932408
Doepke AARDLKAUT 09932424
Artikelnummer: 22591947
Fabrikantnummer: 09932424
Doepke AARDLKAUT 09932426
Artikelnummer: 22591948
Fabrikantnummer: 09932426
Doepke AARDLKAUT 09932427
Artikelnummer: 22591949
Fabrikantnummer: 09932427
Doepke AARDLKAUT 09932428
Artikelnummer: 22591950
Fabrikantnummer: 09932428
Doepke Kern assortiment Aardlekaut Typea fib 20a/300ma/1P+N
Artikelnummer: 23727809
Fabrikantnummer: 09932115
Doepke Kern assortiment Aardlekaut Typea fib 20a/30ma/1P+N
Artikelnummer: 23745108
Fabrikantnummer: 09932105
Doepke Aardlekaut typea fi/LS B32/30ma/1P+N
Artikelnummer: 24168095
Fabrikantnummer: 09932107
Doepke Aardlekaut typea fi/LS B32/300ma/1P+N
Artikelnummer: 24168096
Fabrikantnummer: 09932117
Doepke Aardlekaut typea fi/LS B25/300ma/1P+N
Artikelnummer: 24168097
Fabrikantnummer: 09932116
Doepke Aardlekaut typea fi/LS B25/30ma/1P+N
Artikelnummer: 24168098
Fabrikantnummer: 09932106
Artikelnummer: 26648673
Fabrikantnummer: 09200031