Doepke Kern assortiment Meettrafo DTC A-020 type A 20MM - 09340320
Artikelnummer: 25690606 | Fabrikantnummer: 09340320 | EAN: 4014712241022
Het productnummer van de fabrikant is 09340320. Het EAN nummer is 4014712241022. Het interne artikelnummer is 25690606.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 50 A |
| Openingsdiameter | 20 mm |
| Model | Overig |
| Hoogte opening | 20 - 20 mm |
| Breedte opening | 20 - 20 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Doepke VERSCHILS 09340250
Artikelnummer: 22591546
Fabrikantnummer: 09340250
Doepke VERSCHILS 09340350
Artikelnummer: 22591547
Fabrikantnummer: 09340350
Artikelnummer: 25690606
Fabrikantnummer: 09340320