Doepke Els installatieautomaat C karakteristiek 16a 2P 1 beveiligd incl nul 1te - 09915034
Artikelnummer: 21447412 | Fabrikantnummer: 09915034 | EAN: 4014712137684
Het productnummer van de fabrikant is 09915034. Het EAN nummer is 4014712137684. Het interne artikelnummer is 21447412.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Renners
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Inbouwdiepte | 66 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Nevenapparaat mogelijk | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 0 kA |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 50 °C |
| Verliesvermogen | 1.4 W |
| Categorieën |
Installatieautomaat
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 21447412
Fabrikantnummer: 09915034