Doepke Meettrafo DCTR A 020/0,3-I (DCTR A 020/0,3-i) - 09342621
Artikelnummer: 25690607 | Fabrikantnummer: 09342621 | EAN: 4014712237490
Omschrijving
Meettrafo DCTR A 020/0,3-I
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Doepke
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 09342621. Het EAN nummer is 4014712237490. Het interne artikelnummer is 25690607.
| Klasse |
Home
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Snapbevestiging | Nee |
| Openingsdiameter | 20 mm |
| Bedrijfsspanning | 24 V |
| Communicatieprotocol | Geen |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Interface Ethernet | Nee |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Power over Ethernet | Geen |
| Overspanningscategorie | IV |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Bedrijfsmodus | Stand-Alone |
| Nom. isolatiespanning Ui | 700 V |
| Elektrische type geïntegreerde transformator | Resterende stroomtransformator |
| Nominale stroom van bewaakte circuit | 200 A |
| Nominale spanning van bewaakt circuit | 690 V |
| Nominale frequentie van bewaakt circuit fn | 50 - 60 Hz |
| Frequentieselectieve detectie | Nee |
| Frequentiebereik resterende bedrijfsstroom fidn type A | 50 - 60 Hz |
| Interface 4-20 mA | Ja |
| Mechanische type geïntegreerde transformator | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën | Zonne energie |
Huidige product
Doepke Meettrafo DCTR A 020/0,3-I (DCTR A 020/0,3-i)
Artikelnummer: 25690607
Fabrikantnummer: 09342621