Doepke Meettrafo DCTR B-X HZ 025-poe (DCTR B-X HZ 025-poe) - 09344367
Artikelnummer: 25690609 | Fabrikantnummer: 09344367 | EAN: 4014712279735
Omschrijving
MEETTRAFO DCTR B-X Hz 025-PoE
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Doepke
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 09344367. Het EAN nummer is 4014712279735. Het interne artikelnummer is 25690609.
| Klasse |
Home
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Doepke
Toon alle producten van Doepke |
| Serie |
Kern assortiment
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 89 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Diepte | 66 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 91 mm |
| Snapbevestiging | Nee |
| Bedrijfsspanning | 24 V |
| Overspanningscategorie | III |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Power over Ethernet | 802.3 af (PoE) |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Communicatieprotocol | Modbus |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Interface 4-20 mA | Nee |
| Interface Ethernet | Ja |
| Bedrijfsmodus | Stand-Alone |
| Elektrische type geïntegreerde transformator | Resterende stroomtransformator |
| Nominale frequentie van bewaakt circuit fn | 50 - 60 Hz |
| Frequentieselectieve detectie | Nee |
| Mechanische type geïntegreerde transformator | Doorsteekstroomomvormer |
| Frequentiebereik resterende bedrijfsstroom fidn type B | 0 - 100000 Hz |
| Aantal frequentiebereiken | 8 |
| Openingsdiameter | 25 mm |
| Nominale stroom van bewaakte circuit | 100 A |
| Nominale spanning van bewaakt circuit | 400 V |
| Resterende bedrijfsstroom Idn DC | 0.3 - 0.3 A |
| Resterende bedrijfsstroom Idn AC | 3 - 3 A |
| Categorieën | Zonne energie |
Huidige product
Doepke Meettrafo DCTR B-X HZ 025-poe (DCTR B-X HZ 025-poe)
Artikelnummer: 25690609
Fabrikantnummer: 09344367