Bailey Fis studio/projection/photo speciaallamp 2700K 0LM 50W 8V P008CXL/12 - 00843365
Artikelnummer: 22273279 | Fabrikantnummer: 00843365 | EAN: 8714681124260
Het productnummer van de fabrikant is 00843365. Het EAN nummer is 8714681124260. Het interne artikelnummer is 22273279.
Kleurtemperatuur
FIS A1/17 CXL/CXR Ellipse P30s 8V 50W Spiegel LCL47 33x96mm 25h Projectie verlichting Studio-, projectie- en fotolamp
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
FIS Studio/Projection/Photo
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 50 W |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Voet | Overig |
| Totale lengte | 93 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Brandstand | Willekeurig |
| Diameter | 33 mm |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Filament | Overig |
| Lampspanning | 8 - 8 V |
| Lichtpunthoogte | 48 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22273279
Fabrikantnummer: 00843365