DR. fischer speciaallamp 13105B 100W 6V P006F40/12 - 70843207
Artikelnummer: 22273400 | Fabrikantnummer: 70843207 | EAN: 8714681240212
Omschrijving
De DR. fischer speciaallamp 13105B 100W 6V P006F40/12 staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Dr. Fischer studio-, projectie- en fotolamp, diameter 61mm, lichtstroom 1950lm, 100W, temperatuur 2700K, lampspanning 6V, voet overig, technologie gloeilamp, ANSI overig, brandstand overig, lichtpunthoogte 53.5mm, totale lengte 95mm
Het productnummer van de fabrikant is 70843207. Het EAN nummer is 8714681240212. Het interne artikelnummer is 22273400.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Dr. Fischer F40 Standaard B22d 6V 100W Helder LCL53.5 61x95mm Projectie verlichting Studio-, projectie- en fotolamp
FIS F40 Standaard B22d 6V 100W 1950lm 100u Helder LCL53.5 61x95mm Projectie verlichting Studio-, projectie- en fotolamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Dr. Fischer
Specificaties
FIS F40 Standaard B22d 6V 100W 1950lm 100u Helder LCL53.5 61x95mm Projectie verlichting Studio-, projectie- en fotolamp
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dr. Fischer
Toon alle producten van Dr. Fischer |
| Serie |
FIS Studio/Projection/Photo
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Voet | Overig |
| Lichtstroom | 1950 lm |
| Totale lengte | 95 mm |
| Diameter | 61 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Brandstand | Willekeurig |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Filament | Overig |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lichtpunthoogte | 53.5 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Dr. Fischer
» Meer informatie over Dr. Fischer
Huidige product
DR. fischer speciaallamp 13105B 100W 6V P006F40/12
Artikelnummer: 22273400
Fabrikantnummer: 70843207