Draka Shipline bi scheepsvoedingskabel 3x1,5MM² copolymeer thermoplastisch groen 126459NN len - 126459
Artikelnummer: 10919710 | Fabrikantnummer: 126459 | EAN: 8711401039446
Het productnummer van de fabrikant is 126459. Het EAN nummer is 8711401039446. Het interne artikelnummer is 10919710.
BI FR is een gecertificeerde, halogeenvrije scheepskabel met functiebehoud. De kabel wordt toegepast voor het aansluiten van verlichting en voedingssystemen en voor verbindingen die bij brand moeten blijven functioneren. De kabel is bestemd voor scheepsbouw en olie- en gasinstallaties (on- en offshore) en is zowel indoor als outdoor toepasbaar.De kabel heeft een hoge brandveiligheid dankzij de speciale materialen die brandvertragend en rookarm zijn. Door de flexibele, geslagen geleiders is de kabel makkelijk te installeren en goed bestand tegen trillingen. De kabel is ook bestand tegen oliën en vetten en heeft daardoor een langere levensduur. Het ontbreken van opvulling maakt de kabel licht en ruimtebesparend.
BI fr 0,6/1kV gn 3x1,5 mm2
| Klasse |
Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
SHIPLINE BI
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 3 |
| Mantelkleur | Groen |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Concentrische geleider | Geen |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Met aardgeleider | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Buitendiameter circa | 9.5 mm |
| Kabelbreedte circa | 10 mm |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Kabelhoogte circa | 10 mm |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aderscherm | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Geleidende coating | Nee |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 12.1 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 80 mm |
| AWG-maat | Overig |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Gewicht | 106 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Installatiekabel
Draad en kabel |
Artikelnummer: 10919710
Fabrikantnummer: 126459