Draka H05RNH2-F prikkabel 2x1.5MM² rubber haspel - 120180HC
Artikelnummer: 24170209 | Fabrikantnummer: 120180HC | EAN: 8711401014061
Omschrijving
Draka Lighting RMcLewp voedingskabel tot 1 kv beweegbaar, samenstelling geleider klasse 5 = soepel, 2 aders, nom. geleiderdoorsnede 1.5mm², mantelkleur groen, adercodering kleur, geleidermateriaal koper, mantelmateriaal rubber, kabelvorm vlak/plat, aderisolatie overig,
Het productnummer van de fabrikant is 120180HC. Het EAN nummer is 8711401014061. Het interne artikelnummer is 24170209.
Aanvullende informatie
H05RNH2-F is een platte prikkabel voor binnen- en buitenverlichting. De kabel wordt toegepast bij priklamphouders voor de verlichting van evenementen, markten en terrassen. Door de neopreen of polychloropreen mantel is de kabel mechanisch sterk en slijtvast. Dit garandeert een betrouwbare werking in omgevingen waar redelijk zware eisen ten aanzien van de mechanische belastbaarheid gelden. De mantel is tevens goed bestand tegen olie en weersinvloeden (ozon en UV-licht) en heeft een lange levensduur. Verder maakt de soepele geleider deze kabel flexibel te installeren en makkelijk in gebruik voor verplaatsbare toepassing.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| UNSPSC Code | 26121629 26121629 |
| Getwist | Nee Nee |
| Draagorgaan | Geen Geen |
| Aantal aders | 2 2 |
| Nom. spanning U | 500 V 500 V |
| Nom. spanning U0 | 300 V 300 V |
| Afscherming groepen | Geen Geen |
| Afscherming collectief | Geen Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel Klasse 5 = soepel |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen Geen |
| Adercodering | Kleur Kleur |
| Materiaal aderisolatie | Rubber Rubber |
| Beschermd tegen torderen | Ja Ja |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen Geen |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Ja Ja |
| Mantelmateriaal | Rubber Rubber |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² 1.5 mm² |
| Kabelhoogte circa | 5.5 mm 5.5 mm |
| Mantelkleur | Groen Groen |
| Specificatie mantelmateriaal | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Kabelbreedte circa | 13.5 mm 13.5 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 50 °C -25 - 50 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 60 °C -25 - 60 °C |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 25 mm 25 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 25 mm 25 mm |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Huidige product