Draka H07RN-F eca drakaflex mantelleiding 1x70mm² zwart 822191NN - 822191
Artikelnummer: 20796470 | Fabrikantnummer: 822191 | EAN: 8711401188069
Omschrijving
Draka H07RN-F voedingskabel tot 1 kv beweegbaar, samenstelling geleider klasse 5 = soepel, 1 ader, nom. geleiderdoorsnede 70mm², CPR Eurobrandklasse vlgs EN 13501-6 eca, mantel zwart, geleidermateriaal koper, mantelmateriaal rubber, oliebestendig volgens EN 60811-404, brandvertraging overig,
Het productnummer van de fabrikant is 822191. Het EAN nummer is 8711401188069. Het interne artikelnummer is 20796470.
Aanvullende informatie
H07RN-F Eca
DRAKAFLEX H07RN-F Eca is een soepele neopreen kabel. De kabel wordt toegepast voor het aansluiten van verplaatsbare apparaten en motoren, in tijdelijke installaties en werkplaatsen en op bouwplaatsen. Door de neopreen of polychloropreen mantel is de kabel mechanisch sterk en slijtvast. Dit garandeert een betrouwbare werking in omgevingen waar redelijk zware eisen ten aanzien van de mechanische belastbaarheid gelden. De mantel is tevens goed bestand tegen olie en weersinvloeden (ozon en UV-licht) en heeft een lange levensduur. Verder maakt de soepele geleider (Klasse 5) deze kabel flexibel te installeren en makkelijk in gebruik bij verplaatsbare apparaten.De kabel voldoet aan brandklasse Eca volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een laag brandrisico volgens NEN 8012.
DRAKAFLEX H07RN-F Eca bk 1x70
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
DRAKAFLEX H07RN-F Eca is een soepele neopreen kabel. De kabel wordt toegepast voor het aansluiten van verplaatsbare apparaten en motoren, in tijdelijke installaties en werkplaatsen en op bouwplaatsen. Door de neopreen of polychloropreen mantel is de kabel mechanisch sterk en slijtvast. Dit garandeert een betrouwbare werking in omgevingen waar redelijk zware eisen ten aanzien van de mechanische belastbaarheid gelden. De mantel is tevens goed bestand tegen olie en weersinvloeden (ozon en UV-licht) en heeft een lange levensduur. Verder maakt de soepele geleider (Klasse 5) deze kabel flexibel te installeren en makkelijk in gebruik bij verplaatsbare apparaten.De kabel voldoet aan brandklasse Eca volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een laag brandrisico volgens NEN 8012.
DRAKAFLEX H07RN-F Eca bk 1x70
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
H07RN-F
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Scherm | Nee |
| Aantal aders | 1 |
| Geleidervorm | Rond |
| Nom. geleiderdoorsnede | 70 mm² |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 60 °C |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Buitendiameter circa | 20.8 mm |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 50 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.272 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 50 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 84 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 125 mm |
| Max. treksterkte tijdens aanleggen | 1.05 kN |
| Gewicht | 897 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Huidige product
Draka H07RN-F eca drakaflex mantelleiding 1x70mm² zwart 822191NN
Artikelnummer: 20796470
Fabrikantnummer: 822191