Draka Hult FB 90 installatiekabel 2x1.5MM² koper 1M 122163NN - 122163
Artikelnummer: 26633813 | Fabrikantnummer: 122163 | EAN: 8711401351104
Omschrijving
HULT mbzh FB90 rd 2x1,5 mm2
Het productnummer van de fabrikant is 122163. Het EAN nummer is 8711401351104. Het interne artikelnummer is 26633813.
Aanvullende informatie
HULT FB 90 is een halogeenvrije installatiekabel met functiebehoud. De voedings- en stuurstroomkabel is speciaal ontwikkeld voor delen van brandbeveiligingsinstallaties waar meer dan 90 minuten functiebehoud vereist is. De installatiekabel is geschikt voor gebouwinstallaties en industriële installaties en kan ook worden toegepast in vochtige ruimten.Dankzij de halogeenvrije, brandvertragende samenstelling is deze kabel extra brandveilig.
HULT mbzh FB90 rd 2x1,5 mm2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
HULT mbzh FB90 rd 2x1,5 mm2
| Klasse |
Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
HULT FB 90
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Adercodering | Kleur |
| Aantal aders | 2 |
| Scherm | Nee |
| Mantelkleur | Rood |
| Geleidervorm | Rond |
| Concentrische geleider | Geen |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Met aardgeleider | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Buitendiameter circa | 10.5 mm |
| Kabelbreedte circa | 11 mm |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aderscherm | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Geleidende coating | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Rubber |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 65 mm |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 12.1 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - siliconenrubber (SIR) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 90 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Kabelhoogte circa | 11 mm |
| Gewicht | 145 kg/km |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.33 kN |
| Categorieën |
Installatiekabel
Draad en kabel |
Huidige product
Draka Hult FB 90 installatiekabel 2x1.5MM² koper 1M 122163NN
Artikelnummer: 26633813
Fabrikantnummer: 122163