Draka Hult FB30/60 installatiekabel 3x1,5MM² rood 123756NN len - 123756
Artikelnummer: 26633816 | Fabrikantnummer: 123756 | EAN: 8711401009555
Omschrijving
HULT mbzh FB 30/60 rd 3x1,5 mm
Het productnummer van de fabrikant is 123756. Het EAN nummer is 8711401009555. Het interne artikelnummer is 26633816.
Aanvullende informatie
HULT FB 30/60 is een halogeenvrije installatiekabel met functiebehoud. De voedings- en stuurstroomkabel is speciaal ontwikkeld voor delen van brandbeveiligingsinstallaties waar 30 of 60 minuten functiebehoud vereist is. De installatiekabel is geschikt voor gebouwinstallaties en industriële installaties en kan ook worden toegepast in vochtige ruimten.Dankzij de halogeenvrije, brandvertragende samenstelling is deze kabel extra brandveilig.
HULT mbzh FB 30/60 rd 3x1,5 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
HULT mbzh FB 30/60 rd 3x1,5 mm
| Klasse |
Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
HULT FB30/60
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 3 |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Adercodering | Kleur |
| Scherm | Nee |
| Mantelkleur | Rood |
| Geleidervorm | Rond |
| Concentrische geleider | Geen |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Met aardgeleider | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Buitendiameter circa | 11 mm |
| Kabelbreedte circa | 11 mm |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aderscherm | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Geleidende coating | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Rubber |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 12.1 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - siliconenrubber (SIR) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 90 °C |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 70 mm |
| AWG-maat | Overig |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Kabelhoogte circa | 11 mm |
| Gewicht | 165 kg/km |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.36 kN |
| Categorieën |
Installatiekabel
Draad en kabel |
Huidige product
Draka Hult FB30/60 installatiekabel 3x1,5MM² rood 123756NN len
Artikelnummer: 26633816
Fabrikantnummer: 123756