Draka Hultaflex cca 0,6/1KV GY 4x185/95MM2 - 828967
Artikelnummer: 26633843 | Fabrikantnummer: 828967 | EAN: 8711401192837
Omschrijving
HULTAFLEX Cca 0,6/1kV gy 4x185/95 D
Het productnummer van de fabrikant is 828967. Het EAN nummer is 8711401192837. Het interne artikelnummer is 26633843.
Aanvullende informatie
HULTAFLEX Cca is een gearmeerde, halogeenvrije voedings- en stuurstroomkabel met een hoge brandveiligheid. De kabel kan direct in de grond worden gelegd voor hoofd- en verdeelinrichtingen en is bovengronds toepasbaar voor installaties waarbij hoge eisen ten aanzien van mechanische bescherming worden gesteld. Verder wordt de kabel toegepast bij installaties met veel bochten, in situaties met een hoge omgevingstemperatuur en in kabelbundels. De kabel is geschikt voor gebouwinstallaties, woningbouw, industriële installaties en datacenters.De halogeenvrije samenstelling van de kabel maakt het mede mogelijk om hoogwaardige, brandveilige installaties te realiseren. Doordat de kabel goed stripbaar is, valt hij makkelijk te verwerken.HULTAFLEX Cca voldoet een brandklasse Cca-s1,d1,a1 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een hoog brandrisico volgens NEN 8012.
HULTAFLEX Cca 0,6/1kV gy 4x185/95 D
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
HULTAFLEX Cca 0,6/1kV gy 4x185/95 D
| Klasse |
Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
HULTAFLEX
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal aders | 4 |
| Mantelkleur | Grijs |
| Adercodering | Kleur |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Scherm | Nee |
| Geleidervorm | Rond |
| Concentrische geleider | Geen |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Nom. geleiderdoorsnede | 185 mm² |
| Met aardgeleider | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Ja |
| Vochtbarrière | Geen |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Buitendiameter circa | 61.9 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Aderscherm | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Geleidende coating | Nee |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 95 mm² |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.099 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Bewapening/armering | Draad |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 435 mm |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Kabelbreedte circa | 62 mm |
| Kabelhoogte circa | 62 mm |
| Gewicht | 10941 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Cca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Huidige product